KONST / Litografier / Färglitografi 14087447
nr 1408 7447
Théo Tobiasse
(f. 1927)
Färglitografi, Théo Tobiasse (f. 1927), Signerad, numrerad 30/100. Bladets mått: 56x76, yttermått inklusive ram. 71x90 cm
Théo Tobiasse, född 1927 i Jaffa, Israel, israelisk/fransk målare.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 19 juli 2021
kl 18:33:30
19/7 18:28:30
Théo Tobiasse
Läs mer om Théo Tobiasse